KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7562201
nr 756 2201
Akvarell
Okänd Konstnär, 1800-tal, Stilleben, 30x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:33:13
30/4 19:01:10